Долучайтеся до акції «Зігрій серце Захиснику»!

personАвтор:  пресслужба
access_time21.11.2023 16:00 categoryЗагальні новини


 

Товариство лісівників України запрошує членів учнівських лісництв, школярів долучитися до акції «Зігрій серце Захиснику».

Наближаються Різдвяно-новорічні свята. На жаль, в умовах війни не всі мають можливість зібратися в родинному колі. Наші воїни, ризикуючи своїм життям і здоров’ям, цілодобово боронять нашу землю, наші домівки, наші родини, наших дітей від російських окупантів.

Тож нехай зігріють серця воїнів листи від членів учнівських лісництв з новорічно-різдвяними привітаннями. Це можуть бути листи рідним, близьким, родичам, знайомим і  незнайомим Захисникам.

Сьогодні підприємства лісового господарства, лісництва, територіальні громади мають своїх підопічних військових, яким допомагають. Тому передати листи-вітання можна разом з матеріальною допомогою, котру надають філії ДП «Ліси України», або ж привітати конкретну людину, яку знає школяр, за допомогою засобів мобільного зв’язку.

Кожен наш воїн потребує підтримки! А тепло дитячих сердець – це те, що сьогодні хоча б трішки зігріє і морально підтримає наших Захисників.

За бажанням авторів можна опублікувати окремі листи на сторінках Товариства лісівників України, Центрально-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства у мережі Facebook.

 

 

Центрально-Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства