Працівники міжрегіонального управління організовують спільні рейди

person access_time01.10.2023 22:46 categoryЗагальні новини
Центрально-Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства (ЦЗ МРУ ЛМГ) у вересні 2023 року організувало на території Вінницької, Кіровоградської, Черкаської областей 23 патрулювання. До складу рейдових груп з організації і проведення охоронних заходів входять працівники державної лісової охорони філій ДП «Ліси України», Головних управлінь Національної поліції у областях, ДСНС., екологічної інспекції.
Лісівники організовують проведення охоронних заходів з метою запобігання незаконному вирубуванню лісових насаджень у лісових масивах областей, виявлення інших лісопорушень. Адже за скоєне лісопорушення винуватець повинен сплатити штраф та компенсувати шкоду, заподіяну лісу.
В результаті проведених патрулювань незаконних рубок не виявлено. Проте виявлено інші лісопорушення: складено 4 протоколи про засмічення лісів відходами та 3 протоколи про порушення вимог пожежної безпеки у лісах. Відповідно до ст. 73, 77 КЗ про АП 7 лісопорушників отримали штрафи на суму 6,2 тис. грн.
Лісівники закликають не порушувати закон, не засмічувати ліси, дотримуватися правил пожежної безпеки в лісах.