Проведено нараду з питань видачі електронного лісорубного квитка

person access_time02.11.2023 15:32 categoryЗагальні новини
Начальник Центрально-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Перов Сергій Григорович 2 листопада провів нараду в он лайн режимі з питань видачі електронного лісорубного квитка.
В роботі наради взяли участь відповідальні працівники апарату міжрегіонального управління, всі лісокористувачі зони діяльності Центрально-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства.
Начальник управління наголосив на тому, що Кабінет Міністрів України 12 травня 2023 року прийняв постанову №483 “Про реалізацію експериментального проекту щодо видачі спеціального дозволу на спеціальне використання лісових ресурсів (лісорубного квитка) та сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів в електронній формі», а Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України видало 21 липня 2023 року наказ №520“Про затвердження форм документів, необхідних для реалізації експериментального проекту щодо видачі спеціального дозволу на спеціальне використання лісових ресурсів (лісорубного квитка) та сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів в електронній формі». Ці документи надзвичайно важливі для ефективного ведення лісового господарства.
Управління організовує виконання прийнятих документів щодо видачі з 17 листопада 2023 року електронних лісорубних квитків, здійснює державний контроль за дотриманням вимог нормативно-правових актів щодо ведення лісового та мисливського господарства. Тому обов’язок і управління, і всіх лісокористувачів – організувати чітку спільну роботу для виконання досить серйозного, можна сказати історичного, завдання держави щодо повного переходу на електронні лісорубні квитки!
Сергій Григорович особливо зупинився на питаннях підготовки якісних документів для подання заявки на отримання електронного лісорубного квитка і відповідальності заявника за надання недостовірних відомостей у необхідних документах.
Начальник відділу лісового господарства, охорони і захисту лісів Центрально-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства (ЦЗ МРУ ЛМГ) Мельник Ігор Васильович детально проаналізував уже подані деякими лісокористувачами документи для отримання протягом десяти днів електронного лісорубного квитка, зупинився на технічній процедурі завантаження документів на платформу Міндовкілля «Екосистема». ЦЗ МРУ ЛМГ станом на 02.11.2023 року вже видало три електронних лісорубних квитки.
Учасники наради заслухали також презентацію «Київлісозахисту» на тему «Методи та організація лісозахисту.
Центрально-Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства