Проведено третю лісовпорядну нараду з базового лісовпорядкування лісового фонду філії «Жмеринське лісове господарство»

person access_time23.11.2023 15:29 categoryЗагальні новини

 

23 листопада 2023 року начальник Центрально-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства (ЦЗ МРУ ЛМГ) Перов С.Г. провів третю лісовпорядну нараду з розгляду матеріалів лісовпорядкування, доопрацьованих відповідно до екологічних умов, встановлених висновком з оцінки впливу на довкілля, для філії «Жмеринське лісове господарство» державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України».

Сергій Григорович відмітив, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2023 року №112 "Про затвердження порядку здійснення лісовпорядкування» Центрально-Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства 10 днів тому розмістило повідомлення про проведення третьої лісовпорядної наради.

У нараді взяли участь Мельник І.В., начальник відділу лісового господарства, охорони та захисту лісів ЦЗ МРУ ЛМГ, Петренко О.А., директор філії «Жмеринське лісове господарство», Мацюк С.О., головний лісничий Жмеринської філії, Гайчук С.І., начальник експедиції ВО «Укрдержліспроект» Української лісовпорядної експедиції, Дабіжа І.Г., інженер-технолог ВО «Укрдержліспроект», Федчишин І.П., начальник відділу організаційного забезпечення та співпраці з органами місцевого самоврядування управління розвитку територій та інфраструктури Вінницької ОДА.

Гайчук Сергій Іванович доповів, що матеріали базового лісовпорядкування оприлюднені для розгляду на веб-сайті Центрально-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства (https://cw.forest.gov.ua/).

Мельник Ігор Васильович підкреслив, що станом на 23 листопада 2023 року до матеріалів лісовпорядкування зауважень і пропозицій не було. У розміщеному 13 листопада оголошенні про проведення третьої лісовпорядної наради вказано, що зауваження і пропозиції приймаються в електронній та паперовій формі протягом 10 робочих днів на електронну адресу info@remove-this.cw.forest.gov.ua та поштову адресу 21018, м. Вінниця, вул. Пирогова, 26.

На нараді прийнято рішення представити відповідний пакет документів до Міндовкілля.

 

Центрально-Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства