Виступ

person access_time05.01.2024 16:51 categoryЗМІ про нас

2 січня 2024 року виповнився перший рік роботи новоутвореного Центрально-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства (ЦЗ МРУ ЛМГ).

З цієї нагоди 5 січня 2024 року в медіацентрі Вінницької ОВА виступив начальник Центрально-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Перов Сергій Григорович.

Управління утворено Постановою Кабінету Міністрів України від 7 вересня 2022 року № 1003 «Деякі питання реформування управління лісової галузі».

Замість 24 обласних управлінь лісового та мисливського господарства в державі утворено 9 міжрегіональних.

ЦЗ МРУ ЛМГ є правонаступником Вінницького, Черкаського, Кіровоградського обласних управлінь лісового та мисливського господарства.

Завданням управління є реалізація повноважень Держлісагентства у сфері лісового та мисливського господарства на території Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей.

Високопрофесійний апарат ЦЗ МРУ ЛМГ, який живе і трудиться в трьох обласних містах, виконує покладені на управління державою функції контролю за дотриманням нормативно-правових актів щодо ведення лісового та мисливського господарства 60 лісокористувачів та чималої кількості користувачів мисливських угідь на території трьох областей.

Головна зміна в роботі лісового господарства регіону через реорганізацію – це розмежування контролюючих і господарюючих функцій між міжрегіональним управлінням лісового та мисливського господарства і ДП «Ліси України». Господарююча функція повністю відійшла до ДП “Ліси України”. Філії (в минулому держлісгоспи) працюють в межах сформованих раніше трудових колективів.