З Різдвом Христовим! З прийдешнім 2024 роком!

personАвтор:  пресслужба
access_time24.12.2023 10:21 categoryПривітання
 
Дорогі колеги-лісівники, шановні жителі Вінниччини,
Кіровоградщини, Черкащини!
Відходить в історію 2023 рік. Для Центрально-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства цей рік особливий: 2 січня виповнюється один рік роботи новоутвореного управління. Він був насичений важливими подіями, плідною працею. 
Сумлінно працює сформований високопрофесійний апарат управління. 
Налагоджено співпрацю з органами державної виконавчої влади і місцевого самоврядування, підприємствами лісового господарства, установами, організаціями. 
Найголовніше для лісівничої родини Центрально-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства – захистити людину праці, підтримати кожного свого трудівника в ці непрості часи. Трудові колективи лісівників – морально здорові, відповідальні, згуртовані. Дякуємо всім за роботу.
Дякуємо за розуміння ситуації, особливо в умовах реформування. Зрозуміло, що проведена, перша за 30 років, реформа лісового господарства – справа нова, нелегка, сприймається з тривогою. 
Всім лісівникам щиро дякуємо за високу самоорганізацію, дисципліну, чітку, злагоджену й плідну роботу. Низький уклін лісівникам, які захищають Україну на фронті. У всіх у нас є спільна мрія: наблизити Велику Перемогу, побудувати європейську Україну.
Низький уклін шановним ветеранам лісового господарства за те, що примножили лісові багатства Вінниччини, Кіровоградщини, Черкащини. 
Бажаю колегам-лісівникам, жителям Вінницької, Кіровоградської, Черкаської областей якнайшвидшої Перемоги над окупантом, мирного неба над рідною Україною, міцного здоров’я, довголіття, достатку й благополуччя в сім’ях, родинах, впевненості в завтрашньому дні. Нехай 2024 рік буде успішним для кожного з вас.
З Різдвом Христовим, дорогі лісівники, вінничани, кіровоградці, черкащани! Нехай світло різдвяної зірки принесе добро, яке обов’язково переможе! З прийдешнім 2024 роком!
З повагою
Сергій Перов, начальник Центрально-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства